Magicka – The Wizard Wars

102 Views 1 Comment
Magicka – The Wizard Wars
  • 9.50 / 10 10
2 votes, 9.50 avg. rating (88% score)

rp_rozrywka60.jpgDo dyspozycji została nam oddana Magicka w wersji MOBA. Wizard Wars prezentuje jednak pewne mniejsze lub większe zmiany w stosunku do swego płatnego pierwowzoru. Przyjrzyjmy się po kolei tym różnicom.

Największe i najbardziej odczuwalne zmiany dotyczą niewątpliwie systemu walki. Okrojone zostały nasze możliwości co do rzucania czarów. Koniec z zaklęciem trzymanym na ostrzu miecza, którym jesteśmy gotowi uratować się w każdej chwili. Magią możemy się posłużyć wyłącznie kierunkowo lub obszarowo. W przypadku zaklęć związanych z ochroną lub leczeniem zamiast tej drugiej możliwości rzucamy je na samych siebie.
Poza tym utraciliśmy możliwości odpychania od siebie wrogów, a maksymalna ilość łączonych elementów spadła z pięciu do trzech. Wydaje się to strasznym ograniczeniem na pierwszy rzut oka. Po dłuższym czasie spędzonym w Wizard Wars stwierdzam jednak, że te zmiany znacząco usprawniły dynamikę gry. W takim systemie znacznie większy nacisk kładziemy na grę zespołową, pierwsza część charakteryzowała się ciągłym chaosem i rozwałką.

——————————
źródło: bonusiki.pl

Podobne wpisy:

Frazy: szkiełkowanie kraków, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, CPE Gliwice, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, markizy Kęty, fluorokrzemian glinu, Wiedzopedia, Minikoparka Gorlice, armatura łazienkowa Apavisa

About the author

Related Articles

1 Comment

  1. fotografia ślubna katowice

    Nieciekawy jest ten artykuł. Nie polecam

Comments are closed.

Ankieta:

Czy w Łodzi fotografia ślubna stoi na wysoki poziomie i nie zadrogim cenowo?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
  • PERSWAZJE
    Comment Off48 Views

    W trakcie figur tanecznych okazało się, że Tom jednak jest na balu i tańczy?parę razy

Kategorie